אודות

משרד עו"ד יגאל רוזנקרנץ נוסד בשנת 2009, על ידי עורך דין ונוטריון יגאל רוזנקרנץ, בעל תואר במשפטים (L.L.B) מאוניברסיטת בר אילן (משנת 2001), אשר, בעבר, התמחה, עבד ורכש ניסיון מעשי רב בכמה ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל.

 

המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, עם דגש מיוחד על תחום הנדל"ן והמקרקעין בכלל, ותחום ההתחדשות העירונית – תמ"א 38, פינוי בינוי, בפרט.

 

משרדנו הינו משרד מוביל ובעל ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, ומייצג עשרות דיירים ונציגויות בתים בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית - תמ"א 38 ופינוי בינוי ברחבי גוש דן ובערים נוספות, וכן יזמים וחברות בניה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית.

 

הערכים שלנו

אנו רואים בלקוח את הנכס הכי חשוב שלנו ושמים את הלקוח וצרכיו במרכז. אנו מאמינים שהייעוץ הכי טוב מתחיל בשמיעת הלקוחות בסבלנות על מנת להבין את בעיותיהם וצרכיהם וחוברים ללקוחות במטרה למצוא פתרונות יעילים ויצירתיים לאתגרים בפניהם הם ניצבים ובזיהוי האפשרויות הפתוחות בפניהם. אנו לוקחים בחשבון את מלוא הצרכים העסקיים או האישיים של לקוחותינו ובהתאם לכך השירותים המשפטיים שהמשרד מספק ללקוחותיו, ניתנים באופן מקצועי ומקיף, תוך שילוב ידע וניסיון משפטי נרחב עם הבנה עסקית ומסחרית ושמירה על יחס אישי לכל לקוח, לאורך כל הדרך.

 

עיצוב: סטודיו נעמה